«درباره پارس نانو»

شرکت فناوری اطلاعات پارس نانو در تیرماه سال 1383 با همت گروهی از متخصصین فناوری اطلاعات ذیل شماره 226282 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و از همان تاریخ فعالیت خود را آغاز نمود.

فعالیت های اصلی شرکت
۱- انجام خدمات غیر فعال شبکه های رایانه ای Passive از طریق مشاوره , طراحی , اجرا و راه اندازی بسترهای فیزیکی دیتاسنتر
۲- انجام خدمات فعال شبکه های رایانه ای Active از طریق ارایه مشاوره و اجرای امور سامانه های نرم افزاری و شبکه های زیر ساخت
۳- انجام مطالعات راه اندازی سامانه های نظارت تصویری از طریق تهیه متدولوژی و ارایه خدمات مشاوره و پشتیبانی فنی و نظارتی سامانه های مذکور.
ادامه

ماموریت

انتخاب به عنوان یکی از ده شرکت اول فعال در زمینه فناوری اطلاعات در سطح کشور از طریق مطالعه , تحقیق, کارگروهی, پیاده سازی استانداردها, ارتقاء فرهنگ سازمانی, کمک به رفع خلاء های موجود در صنعت انفورماتیک و به طور کلی اعمال مدیریت دانش در شرکت به منظور جلب رضایت و تامین اهداف متقابل کارکنان و شرکت از یک طرف و مشتریان از طرف دیگر. ارایه خدمات مشاوره ای و اجرایی در زمینه امور انفورماتیکی, فنی و مهندسی, شبکه های رایانه ای, مدیریت سیستم های اطلاعاتی, سیستم های نظارت تصویری و برنامه های تحت وب به مشتریان.

دستاوردها

در سال ۱۳۸۳ برنامه ریزی و طراحی ساختار و تامین نیروی انسانی متخصص و به طور کلی ایجاد زیرساخت های لازم برای اجرای اهداف از پیش تعیین شده. در سال ۱۳۸۴انجام پروژه های مختلف سخت افزاری- نرم افزاری و طراحی شبکه به نحو مناسب و مطلوب . در سال ۱۳۹۱ کسب عنوان واحد برگزیده در سومین کنگره فناوری انفورماتیک در سال ۱۳۹۴ دریافت گواهی نامه رتبه بندی و احراز صلاحیت از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

چشم انداز

چشم انداز شرکت تحقق شعار "فناوری اطلاعات در خدمت آسایش زندگی و کسب و کار" می باشد. در این راستا پارس نانو همواره بر این باور بوده با ارائه سرویس های استاندارد، کاربردی و ساده برای استفاده عموم مردم و مشاغل، بتواند علاوه بر توسعه IT در جامعه خود را به عنوان تولید کننده ایده در این زمینه مطرح نماید.

مسئولیت اجتماعی

شرکت پارس نانو در راستای تحقق شعار "فناوری اطلاعات در خدمت آسایش زندگی و کسب و کار"، مسئولیت اجتماعی خود را کمک به ایده های نوین، مستعد و نوپا در این صنعت می داند و با انجام حمایت های مادی و معنوی از ایده های دانش بنیان سعی دارد علاوه بر خلق نوآوری در بازار به رونق کسب و کارهای دانشجویان و استارتاپ های فعال در این رشته کمک نماید.

«پروژه های انجام شده»

«پارس نامه»

پست الکترونیک
پست الکترونیک
تلفن

+98 (021) 88994534
+98 (021) 88994535
+98 (021) 88996751

آدرس

تهران - خیابان فاطمی - روبروی درب اصلی سازمان آب - پلاک 183 طبقه اول